Rozkládací pohovky, matrace a doplňky

Jakou postel vybrat pro své dítě: domečkovou nebo klasickou?

Napsal Jan Tronský. Posted in Ostatní nábytek.

Zařizujete pro své dítě pokojík a zvažujete, jakou postel vybrat? Chcete to nejlepší, aby se váš andílek cítil příjemně a usínal klidným spánkem?

Lůžko je nejdůležitějším prvkem dětského království, nenechávejte proto výběr náhodě a pečlivě přemýšlejte nad tím, co od něj očekáváte. Vybírat můžete mezi mnoha variantami, klasické nebo domečkové postýlky? To je již na vás!

4175-1 montessori-postel--bila--90x200--bibiana

Garážová vrata ke klidnému spánku

Napsal Jan Tronský. Posted in Ostatní nábytek.

Úděly muže jsou prý tyto: postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. My bychom ještě dodali, že muži velmi často také touží po čtvrtém bodě a to: pořídit pořádné auto. A na pořádné auto je třeba také garáž. Pokud jste právě u čtvrtého životního bodu, zvažte výběr sekčních garážových vrat Brno.

Garážová vrata jsou důležitější, než to na první pohled vůbec vypadá. Umožňují vám v noci klidně spát, i když venku právě řádí gang vykrádající garáže. I vaše drahá polovička se výběru může zúčastnit. Může například vybrat barvu sekčních garážových vrat Brno, aby přesně ladila s okapy nebo okny. Co už pak schází k absolutnímu štěstí? 

Čalounění a jiné typy výroby nábytku

Napsal Jan Tronský. Posted in Ostatní nábytek.

Povrchová uprava materiálů prostorů potažením látkou, Kuzi, koženkou ČI jinými přírodními i syntetickými materiály, zkráceně čalounění v závislosti Velice Casto používanou oblíbenou technikou pri zařizování interiérů. Čalouněný Schul v interiérů s dlažbou dokáže zabydlet Prostor zmírnit pocit chladu tvrdosti, ktery dlažba vyvolává.

Výroba nábytku s čalouněním se zabývá nejen zkrášlováním sedaček a křesel, ale potáhnout látkou lze například i vstupní dveře bytu v bytovém domě.  S použitím protihlukových vložek lze docílit zvukového odizolování chodby od interiéru bytu.