Rozkládací pohovky, matrace a doplňky

Whirlpool vířivka

Posted in Doplňky.

Vířivka (vířivý bazén, jacuzzi, spa, hottube) je koupací vana se vstřikovacím systémem s cirkulací vzduchu a tlakové vody. Umožňuje masážní a relaxační koupele.

Základem je vana nebo bazének napuštěný vodou o objemu 0,5 až 2 m³, která je celoročně dohřívána na požadovanou teplotu. Pomáhá tomu kvalitní izolace a termokryt nad hladinou. Konstrukčně je řešena pro lehnutí, sednutí, dle jednotlivého typu a velikosti. Na dně a po bocích vířivky jsou masážní trysky, které se dělí na dvě základní skupiny. Jsou to trysky vodní a vzduchové. Vodní trysky zajišťují hydromasáž, dělí se svou velikostí a průtokem vody, na bodové, rotační a rotační doplněné osvětlením. Vzduchové trysky zajišťují tzv. perličkovou koupel. Masáž zajišťují výkonná vzduchová a vodní čerpadla. Kartušová nebo písková filtrace se stará o čistotu vody. Čistota vody je dále zajištěna ozónovou desinfekcí. Většina dnes prodávaných vířivek má ve své základní výbavě podvodní osvětlení, často nazývané jako colorterapie, a rádio s připojením na mp3 nebo CD přehrávač. Celé toto zařízení je řízeno z hlavního ovládacího panelu, kde lze nastavit teplotu vody, filtrační cyklus, zapnout a vypnout hydromasáž s perličkovou koupelí, podvodní osvětlení a v neposlední řadě ovládání rádia a hudby. Celkový příkon těchto zařízení se pohybuje od 4,5 kW do 10 kW, dle jednotlivých funkcí a velikosti.

Vyzkoušejte kamna z dílny Brunner

Posted in Doplňky.

Akumulační kamna Brunner, Ortner či Rath najdete v nabídce společnosti Bolek kamnářství. Jedná se o hospodářské řešení pro rozvádění tepla celého bytu či domu s možností regulace teploty v jednotlivých místnostech.

Zabezpečení bytu?

Posted in Doplňky.

Zabezpečení domu nebo bytu je velmi důležité. Množství lidí si dává speciální zámky, pevné interiérové dveře, různé druhy alarmů, více zámků do garáži a mnohé jiné věci, které jejich zajistí proti krádeži. Každým rokem přibývá velké množství loupeží a jiných trestných činů, kterým se každý chce vyvarovat a tak se zajišťuje, jak může. Po novém si kromě množství alarmů dávají do domácnosti obyvatelé kamery. Tyto kamerové systémy mají rozmístěny po celém domě a pozemku, as novou technikou je mohou klidně pozorovat i z práce prostřednictvím internetu a to nejen na notebooku ale i na svém mobilu.

Palubky zútulní váš byt

Posted in Doplňky.

Bydlet v cihlovém domě s bílými nebo barevnými stěnami není zajisté tak útulné jako v krásném dřevěném domku. Vzhled dřeva má schpnost uklidňovat, struktura letokruhů je jako malba umělce. V případě že si chceme tímto způsobem zútulnit místnost, nabízí se nám použít dřevěné palubky

Kachlové krby

Posted in Doplňky.

Už dlouhou rozmýšlíte nad tím, jak prozáříte svůj interiér? Chcete cítit opravdové teplo domova? Pomohou vám v tom kachlové krby, které jsou charakteristické nejen úsporným provozem, ale také nádherným designem, který se hodí i do moderních interiérů. Možná byste tyto krby spojily spíše se starými chaloupkami, nebo historickými staveními, ale opak je pravdou. Dnes se hojně objevují v novostavbách jako neodolatelný estetický doplněk.

Výroba nábytku na míru - Aretti.cz

Posted in Doplňky.

Výroba nábytku do interiérů rodinných domků, panelových bytů či komerčních objektů je součástí portfolia služeb společnosti Aretti se sídlem v Brně –  Židenicích. Na zakázku si klient může nechat zhotovit různé druhy moderního nábytku, včetně židlí, matrací a postelových roštů nebo skleněných pracovních desek. Výroba nábytku je šitá klientovi doslova na míru, tak aby použité materiály a designové provedení perfektně ladilo s ostatním vybavením interiéru.

Polštář 'Zabuton'

Posted in Doplňky.

zabuton

Zabuton - polštář praktického tvaru a stylového designu. Slouží k podložení nohou, při masáži, nebo k podložení hlavy při čtení!