Rozkládací pohovky, matrace a doplňky

Umělci hledají zajímavé materiály

Posted in Uncategorised.

Při tvoření v kreativním průmyslu hledají jednotliví umělci často různé překážky, které rádi překonávají. Stejně tak se inspirují každodenním životem a vším okolo něj. Každý má nějaký svý oblíbený materiál z kterého tvoří.

Komponujte barvy do luxusních interiérů

Posted in Uncategorised.

Designéři a trendsetteři se shodli, že luxusní interiéry 21. století by se měly vytyčovat barevnými prvky. Skleněné tabulky, neobvyklý minimalistický nábytek, barevné motivy a lineární tvary. Interiér a vybavení dodávají pocit luxusu, barvy a detaily zase vzdušnosti a lehkosti. Takto by měl vypadat moderní luxusní interiér podle předního amerického designéra. Ostatní místnosti oživují moderní detaily, jako strakaté potahy, plastové dekorace nebo barevný nábytek. Jak působí barvy? Šedá a hnědá zastupují přírodní barevnou škálu a dělají interiér jednotný a kompaktní, oproti tomu červená, modrá, žlutá a fialová prostor projasňují a zútulňují.

Co obsahuje rekonstrukce jádra

Posted in Uncategorised.

Rozhodnete-li se pro kompletní rekonstrukci bytového jádra, je nutné si ujasnit, jak by měly koupelna a WC vypadat a kolik do rekonstrukce vlastně můžete investovat. Dále je třeba se rozhodnout, zda se do přestavby pustíte sami, nebo ji svěříte specializované firmě. Ta vám může pomoci nejen s odstraněním umakartového jádra a výstavbou nové koupelny a toalety, ale i s návrhem nové hygienické místnosti. Většina studií či firem dnes dokáže vypracovat návrh úpravy včetně 3D vizualizace. Návrh většinou obsahuje možná dispoziční řešení, materiály a předběžnou kalkulaci. Takové rekonstrukce bytového jádra by měla trvat minimálně 10 dní.

Stín pro zahradu

Posted in Uncategorised.

Stínící sítě na plotové pletivo je ideální způsob k zastínění plotů, jejich zneprůhlednění. Je to ideální plotová clona, kterou můžete pořídit v zelené, tmavě modré, béžové, bílé, středně modrá, cihlově červené, tmavě zelená, kávově hnědé či tmavě šedé barvě. K upevnění stínících sítí na plot či jiné konstrukce doporučujeme využít plastové vázací a stahovací pásky. Stahovací pásky jsou jednorázové – při odstraňování je lze odřezat nožem či ucvaknout kleštěmi. Nejčastěji jsou stínící textilie vyrobeny z kvalitní HD-PE tkané síťoviny o gramáži 180g /1 m². Příze je tvořena plochými vlákny na osnově a dvojitých vláken útku.

Návrhy interiérů - Zakazkoveinteriery.cz

Posted in Uncategorised.

Plánujete rekonstrukci bytu či domu? Chcete bydlet moderně a tomu přizpůsobit také svůj interiér? Pak si nechte udělat návrhy interiérů od odborníků. Ale co si pod návrhem interiéru představit? Jedná se o výkresovou dokumentaci a vizualizaci interiérů, realizační dokumentaci a také položkovou kalkulaci. Už tedy při návrhu zjistíte, na kolik by vás realizace interiéru vyšla. Díky odborníkům, kteří mají bohaté zkušenosti ve svém oboru, můžete mít krásný, ale přitom funkční byt, který vám poskytne pravé teplo domova.

Palubky - Dřevoobchod Liška

Posted in Uncategorised.

Stavebním a současně i dekoračním prvkem interiérů jsou palubky, které se hodí jak do bytů, tak i rodinných domů. Jsou charakteristické svou snadnou montáží a vysokou variabilitou, což znamená, že mají široké uplatnění. To potěší každého domácího kutila, který neustále hledá nějaká vylepšení na svém domě. Palubky můžeme rozdělit podle typu použitého dřeva – smrkové a borové. Smrkové dřevo je měkké, má světlou barvu a menší suky. Naopak borové dřevo je charakteristické svou tvrdostí a většími suky, které plní hlavně estetickou funkci.